يکشنبه ٠٢ آبان ١٤٠٠
به وب سایت مرکز فرهنگی ایران در استکهلم خوش آمدید.

  

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   

 

 

 به نام خداوند جان وخرد

 

رایزنی فرهنگی ج.ا.ا. در استکهلم با هدف تعميق، توسعه و ارتقاي سطح روابط فرهنگي ميان دو كشور ایران و سوئد فعاليت می نماید.


سویه فعالیت و تلاش این مجموعه در جهت معرفی ایران امروز بویژه تبیین مبانی و معرفی ایران ، تاریخ و فرهنگ و تمدن دیرینه ایرانی  و اسلامی ، مطالعه پیوند های مشترک فرهنگی، ادبی وهنری ، امضای توافق نامه‌هاي همكاري مشترك با مراكز دولتی، دانشگاهی ،دینی، علمی، فرهنگي و هنري سوئد، برپايي همايش‌هاي علمي و كنفرانس‌هاي بين المللي، انجام تحقيقات و پژوهشهاي فرهنگي و علمي، برگزاري هفته‌هاي فرهنگي و هفته های فيلم در شهرهاي مختلف ااین کشور ، انجام همکاری های رسانه ای وگردشگری، تأسيس و حمایت از کرسی های زبان و ادبیات فارسی و ایرانشناسی در دانشگاه ها ، برگزاري دوره‌هاي آموزش زبان فارسي ، اعزام دانشجو و استاد به ايران براي شركت در دوره‌هاي دانش افزايي، چاپ و انتشار كتب به زبان سوئدی در معرفی تاریخ، فرهنگ و هنر ایران، برپايي نمايشگاه‌هاي مختلف در زمينه‌ي آثار هنري، تاريخي و معاصر ايران، دعوت از گروه‌هاي موسيقي سنتی و کلاسیک ايران براي اجرا در برنامه‌هاي مختلف، برگزاری مناسبت های ملی بويژه مراسم جشن نوروز، شركت در نمايشگاه‌هاي بين المللي، زمينه‌هاي فعاليتي اين مركز فرهنگي را تشكيل مي دهند.


همچنین کتابخانه رایزنی فرهنگی با بیش از 2000 هزار عنوان کتاب در موضوعات مختلف به ویژه زبان و ادبیات فارسی پذیرای علاقه مندان و دانش پژوهان می باشد.

 

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران

استکهلم

 

 

"خوش آمدید"

 

آدرس ما:

 

 

Kuttervägen14tr

183 53, Täby ‎ 

Stockholm, Sweden

 

 

 

تلفن: ۷۳۲۵۱۱۱ ۸ ۰۰۴۶

فکس: ۷۳۲۰۲۱۱ ۸ ۰۰۴۶

 پست الکترونيک:

 

info@iranculture.se


تلگرام مرکز فرهنگی

خبرنامه های رایزنی

کتابی جالب برای آموزش زبان فارسی برای انگلیسی زبانان، در این کتاب علاقمندان علاوه بر آشنایی با 2000 لغت و اصطلاح فارسی،با فرهنگ ایران هم آشنا می شوند.

 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 128 | کل بازدید : 1292793